Ogłoszenia
serce.katolik.bielsko.pl
Od 18 do 25 października 2020

Pobierz najnowszy Informator - plik pdf
Wypominki roczne 2019 - plik pdf

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Każdego dnia o 17.45 zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła.
 2. Ze względu na pandemię, wszystkie Msze św. i nabożeństwa (także w tygodniu) będą w głównym kościele.
 3. Okazja do spowiedzi św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego, pół godziny przed Mszą św. (pięć minut przed Mszą św. kapłan wychodzi z konfesjonału by celebrować Eucharystię). Ponadto dodatkowa okazja w tym tygodniu tylko w piątek od 17.00 do 18.25. Ksiądz Misjonarz Miłosierdzia w tym tygodniu nie będzie dyżurował.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali ODPUST PARAFIALNY z racji uroczystości św. Judy Tadeusza. Kazanie wygłosi i Sumie Odpustowej będzie przewodniczył, ks. Stanisław Filapek, dawniej wikariusz w naszej Parafii a obecnie proboszcz parafii w Jaworzu. Suma Odpustowa o godz. 12.00.
 5. 26 października (poniedziałek) przypada 34. rocznica poświęcenia naszego kościoła. Z tej okazji w sobotę przed odpustem ku czci św. Judy Tadeusza zostanie celebrowana Msza Św. o godz. 18.30 za wszystkich budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz obiektów towarzyszących.
 6. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrywać w kartki na wypominki za zmarłych – białe na tzw. zwykłe i kolorowe na wypominki roczne.
 7. Szkoła Ewangelizacji zaprasza chętnych do wspólnej modlitwy na spotkanie we wtorek po Mszy Św. o godz. 8.00 i w czwartek o godz. 19.15. Zaprasza też do Eksternistycznego Seminarium Odnowy Wiary, o czym już informowaliśmy. Rozpoczęcie zostaje przesunięte na 29.10. a zamiast dni skupienia w salce będzie spotkanie online.
 8. Z powodu zagrożenia epidemicznego niestety musimy odwołać zaplanowane przedstawienie „Hiob”. Mamy nadzieję, że uda nam się zamieścić na stronie parafialnej nagranie przedstawienia. Z tego samego powodu prawdopodobnie będziemy musieli odwołać wykład ks. prof. Skocznego w ramach cyklu: „Uwierz, abyś zrozumiał – zrozum, abyś uwierzył” zaplanowany na 26 października. Podobnie też odwołane jest spotkanie kandydatów do bierzmowanie w przyszłą niedzielę.
PONADTO W INFORMATORZE PARAFIALNYM ZNAJDZIEMY:
 • Statystyka misyjna.
 • Zasady na czas pandemii (nowe).
 • Zasady na czas pandemii - dotyczy spowiedzi św. (nowe).
Informacje o obchodach liturgicznych tygodnia, porządek nabożeństw i intencje mszalne oraz zapowiedzi przedślubne. Zachęcamy do zabierania INFORMATORA.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej.
W bieżącym numerze Gościa Niedzielnego m.in.:
 • O budowaniu wspólnoty parafialnej.
 • Fragment autobiografii ks. Piotra Pawlukiewicza.
W bieżącym numerze NIEDZIELI m.in.:
 • O sprzeciwie wobec opluwania Polski w zagranicznych mediach.


Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Traugutta 13, 43-300 Bielsko-Biała, 33 819 12 12, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.serce.katolik.bielsko.pl

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.