Ogłoszenia
serce.katolik.bielsko.pl
Od 2 do 9 sierpnia 2020

Pobierz najnowszy Informator - plik pdf
Wypominki roczne 2019 - plik pdf

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W środę po Mszy Św. wieczornej katecheza przedchrzcielna.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek od 17.30 Godzina Święta. W I piątek po Mszy Św. o godz. 8.00 i 18.30 nabożeństwo do NSPJ.
 3. W każdy piątek o godz. 15.00 odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 4. Okazja do spowiedzi św. w budynku kancelaryjnym (budynek naprzeciw kaplicy codziennej), pół godziny przed Mszą św. (pięć minut przed Mszą św. kapłan wychodzi by celebrować Eucharystię). Ponadto dodatkowa okazja w tym tygodniu we wtorek od 9.00 do 10.30 i w piątek od 17.00 do 18.25. Oprócz tego z racji I piątku dodatkowo w piątek od 7.00 do 7.55.Ksiądz Misjonarz Miłosierdzia w tym tygodniu będzie dyżurował w środę od 17.00 do 18.00.
 5. Ks. Proboszcz serdecznie dziękuje wszystkim, którzy podjęli modlitwę za zmarłego brata ks. Ludwika Aleksego, tym którzy skierowali do rodziny słowa wsparcia a przede wszystkim tym, którzy uczestniczyli w pogrzebie ks. Ludwika. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony parafialnej i specjalnej zakładki.
PONADTO W INFORMATORZE PARAFIALNYM ZNAJDZIEMY:
 • O 29. pieszej pielgrzymce diecezjalnej na Jasną Górę.
 • Życiorys + ks. Ludwika.
Informacje o obchodach liturgicznych tygodnia, porządek nabożeństw i intencje mszalne. Zachęcamy do zabierania INFORMATORA.

Zachęcamy do lektury prasy religijnej.
W bieżącym numerze Gościa Niedzielnego m.in.:
 • Czy istnieją rozwody kościelne czy nie istnieją.
 • O gotyckich katedrach.
 • O polskich serafitkach z Teksasu.
W bieżącym numerze Niedzieli m.in.:
 • „Anioł” to ulubione słowo. Mówienie o aniołach budzi wciąż wiele ciekawości i pytań. W jakie anioły wierzymy? Czy tylko w te małe, słodkie, naiwne aniołki z obrazków czy książeczek na dobranoc?


Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Traugutta 13, 43-300 Bielsko-Biała, 33 819 12 12, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.serce.katolik.bielsko.pl

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.