Ogłoszenia
serce.katolik.bielsko.pl
Od 17 do 24 stycznia 2021

Pobierz najnowszy Informator - plik pdf
Wypominki 2020 - plik pdf

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W ramach cyklu „Wykłady w Sercu”, 25 stycznia odbędzie się wykład ks. Wojciecha Węgrzyniaka „Nie wódź nas na pokuszenie”. Wykład będzie miał miejsce w kościele ze względu na konieczność zachowania wymogów związanych z pandemią.
 2. Jutro rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tegoroczny obchodzony będzie pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.
 3. Przyszła niedziela będzie „Dniem solidarności z Chorwacją”. Podczas każdej Mszy świętej we wszystkich parafiach diecezji będziemy modlić się za poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, a przy wyjściu z kościoła przeprowadzimy zbiórkę do skarbon na ten cel.
 4. Przyszła niedziela będzie również obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.
 5. Okazja do spowiedzi św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego pół godziny przed Mszą św. (pięć minut przed Mszą św. kapłan wychodzi by celebrować Eucharystię). Ponadto dodatkowa okazja w tym tygodniu w piątek od 17.00 do 18.25. Ksiądz Misjonarz Miłosierdzia w tym tygodniu będzie dyżurował w środę od 17.00 do 18.00.
 6. Od dłuższego już czasu pojawiały się prośby o możliwość składania ofiar na potrzeby Parafii za pomocą kart płatniczych oraz innych instrumentów płatniczych, w tym zbliżeniowo. Ulegając tym sugestiom przy wyjściu z kaplicy Miłosierdzia Bożego został ustawiony „ofiaromat”.
 7. W nawiązaniu do tematyki nowego roku kościelnego również na parafialnym kanale FB co tydzień pojawiają się audycje: „Lśnienia liturgiczne”.
PONADTO W INFORMATORZE PARAFIALNYM ZNAJDZIEMY:
 • Ks. Wojciech Węgrzyniak o sobie.
 • O Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 • O Dniu Solidarności z Chorwacją.
 • Informacja o szczepieniach.
 • O katechezie hałcnowskiej.
 • Informacje dla wszystkich odwiedzających cmentarz przy ul. Grunwaldzkiej.
 • Propozycje w związku z Niedzielą Słowa Bożego.
Zachęcamy do lektury prasy religijnej.
W bieżącym numerze Gościa Niedzielnego m.in.:
 • O etycznych aspektach szczepień przeciwko koronawirusowi.
W bieżącym numerze Niedzieli m.in.:
 • Odpowiedzi na praktyczne pytania o ekumenizm.
Informacje o obchodach liturgicznych tygodnia, porządek nabożeństw i intencje mszalne oraz zapowiedzi przedślubne. Zachęcamy do zabierania INFORMATORA.

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Traugutta 13, 43-300 Bielsko-Biała, 33 819 12 12, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.serce.katolik.bielsko.pl

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.