Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
Po przerwie związanej z pandemią zapraszamy na kolejny wykład w poniedziałek, 25 stycznia 2021.

Zapraszamy na Lectio divina w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19.10. Tutaj można znaleźć teksty wprowadzeń i nagrania. Istnieje możliwość uczestniczenia ON-LINE.!

Uroczystość Narodzenia Pańskiego w roku duszpasterskim: „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Refleksja i życzenia świąteczne / MiniJasełka (przygotowane dla szkoły ale aktualne dla wszystkich) / Szopka / Podziękowania / Zamiast wizyty duszpasterskiej / Orszak Kolęd

Zasady w naszym kościele zgodnie z zarządzeniami Biskupa Diecezjalnego od 7.11. (i wcześniejsze: 17.10. i 24.10.) Prosimy o czytanie na bieżąco, bo raz po raz pojawiają się uaktualnienia!

W nawiązaniu do tematyki nowego roku kościelnego również na parafialnym kanale FB co tydzień pojawiają się audycje: „Lśnienia liturgiczne”.

Transmisje z naszego kościoła.

29 listopada 2020 rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem: „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Nowy rok liturgiczny rozpoczyna się od okresu Adwentu.

Przy wyjściu z kaplicy Miłosierdzia Bożego został ustawiony „ofiaromat”

Słowo na dzisiaj

Mk 3, 1-6 | W dzień szabatu Jezus wszedł do synagogi. Był tam człowiek, który miał uschniętą rękę. A śledzili Go, czy uzdrowi go w szabat, żeby Go oskarżyć. On zaś rzekł do człowieka z...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.