Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl


FATIMA – LOURDES – MONTSERRAT – PARYŻ
7 – 19.06.2017

Program ramowy pielgrzymki
1 dzień : Godz. 5.00 zbiórka uczestników. Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Niemcy do Francji na nocleg tranzytowy.

2 dzień : śniadanie. Przejazd do Paryża , zwiedzanie Kaplicy Cudownego Medalika w Domu Macierzystym Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo. Następnie zwiedzanie Dzielnicy Łacińskiej, Katedry Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

3 dzień : śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Paryża min. (Wieża Eiffla, Plac Trocadero, Pałac Inwalidów, Pola Marsowe, Łuk Triumfalny, Luwr ( zewnątrz), Ogrody Tulieries, Plac Concord. Łuk Triumfalny, wieża Eiffela, Kościół św. Magdaleny, Opera Garniera, Montmartre z Bazyliką Sacre Coeur, Moulin Rouge. Obiadokolacja i nocleg .

4 dzień : śniadanie. Przejazd do Sanktuarium Maryjnego w Lourdes. Uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym połączonym z procesją ze świecami. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień : śniadanie, całodniowy pobyt w Sanktuarium Maryjnym w Lourdes (Grota Massabielle, Bazylika Różańca Świętego, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Krypta Grobu Objawień). Wieczorem udział w Procesji ze świecami. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

6 dzień : śniadanie, przejazd przez Hiszpanię do Portugali (w drodze postój w Burgos – zwiedzanie katedry). Wieczorem przyjazd do Fatimy. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień : śniadanie, pobyt w Fatimie (nawiedzenie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Wieczorem Droga Krzyżowa). Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień : śniadanie, wyjazd zwiedzanie klasztorów w Bathale i Alcobaca, następnie przejazd do Nazare – pobyt nad oceanem Atlantyckim. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień : śniadanie, wyjazd do Toledo – dawnej stolicy Hiszpanii – zwiedzanie (Katedra, Stare Miasto). Obiadokolacja i nocleg.

10 dzień : śniadanie, przejazd autokarem do Montserrat – zwiedzanie Sanktuarium Czarnej Madonny. Przejazd na nocleg i obiadokolację w hotelu na Costa Brava.

11 dzień : śniadanie, następnie przejazd do Barcelony – zwiedzanie (port, kolumna Kolumba, spacer ulicą Ramblas, Katedra Sagrada Familia). Obiadokolacja i nocleg w hotelu na Costa Brava.

12 dzień : śniadanie, przyjazd przez Francję do Paray-le-Monial miejsca kultu św. Małgorzaty Marii Alacoque. Obiadokolacja i nocleg.

13 dzień : śniadanie, następnie przejazd przez Niemcy, Czechy do Polski. Przyjazd na miejsce ok. godz. 24.00. Zakończenie pielgrzymki.

ŚWIADCZENIA :
- autokar komfortowy (klimatyzacja, wc, video, barek)
- 12 noclegów w pokojach 2,3 osobowych z węzłem sanitarnym
- 12 śniadań kontynentalnych , 12 obiadokolacji
- opieka pilota – przewodnika
- ubezpieczenie

KOSZT : 3120 zł /os + wstępy, przewodników lokalnych, bilety komunikacji miejskiej ok. 60 Euro
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

Mt 4, 18-22 | Gdy Jezus przechodził obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał dwóch braci, Szymona, zwanego Piotrem, i brata jego Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. I rzekł do nich:...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.