Wiadomości
serce.katolik.bielsko.pl
Bierzmowanie młodzieży z naszej Parafii (i nie tylko) odbyło się w piątek, 19 maja podczas Mszy o 18:30. Szafarzem był ks. bp Piotr Greger. Wśród bierzmowanych było 21 osób z naszej Parafii i 14 z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Bielsku-Białej. Przygotowującymi byli ks. Mateusz Dudkiewicz i cały zespół ludzi świeckich: prowadzący kurs Alpha, prowadzący spotkania formacyjne i pp. Katechetki.
P. Jackowi dziękujemy za zdjęcia!

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

Słowo na dzisiaj

Mk 10, 28-31 | Piotr powiedział do Jezusa: «Oto my opuściliśmy wszystko i poszliśmy za Tobą». Jezus odpowiedział: «Zaprawdę, powiadam wam: Nikt nie opuszcza domu, braci, sióstr, matki, ojca, dzieci...

Używamy plików cookies, aby serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej, jak zarządzać plikami cookies.